•Edward & Bella•
•Dobrodošli na fan-forum prave,najiskrenije i najčistije ljubavi u Sumraku.•
•Saznaj svakakve novosti o tvojim omiljenim likovima•
•Skidaj najnovije slike•
•Srećni praznici uz Sumrak&administraciju!•

•Welcome to the fan-forum about the biggest,real,pure love in Twilight•
•Now all news about your favouirte acotrs•
•Find new photos•
•Enoy in a Christmas with Twilight&administration!•

Join the forum, it's quick and easy

•Edward & Bella•
•Dobrodošli na fan-forum prave,najiskrenije i najčistije ljubavi u Sumraku.•
•Saznaj svakakve novosti o tvojim omiljenim likovima•
•Skidaj najnovije slike•
•Srećni praznici uz Sumrak&administraciju!•

•Welcome to the fan-forum about the biggest,real,pure love in Twilight•
•Now all news about your favouirte acotrs•
•Find new photos•
•Enoy in a Christmas with Twilight&administration!•
•Edward & Bella•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
•Edward & Bella•

•Najcistija,najiskrenija vampirska ljubav u Twilight-u•


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Omiljeni citati

+2
NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
TinKa*
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Omiljeni citati Empty Omiljeni citati Ned Maj 03, 2009 12:14 am

TinKa*

TinKa*
•Administrator•
•Administrator•

Pa postavljajte vase omiljene citate iz knjiga!

https://helpmotion.forumotion.net

2Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sre Maj 06, 2009 3:18 am

NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY

NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
•Član•
•Član•

Ja ovaj obozhavam!!!!!
"Sometimes I wondered if I was seeing the same things through my eyes that the rest of the world was seeing through theirs."

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

3Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sre Maj 06, 2009 8:58 pm

TinKa*

TinKa*
•Administrator•
•Administrator•

E taj mi je isto omiljeni a to iz filma ako je iz filma onda mozhe i taj al sam mislila da stawljate iz knjige ali nema weze ja nmg da se setim jel iz knjige ili filma ali mi je taj isto omiljeni Smile
i owaj too.

"And so the lion fell in love with lamb"
Kad edi kazhe u knjizi i u filmu Smile

https://helpmotion.forumotion.net

4Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sub Maj 09, 2009 2:12 pm

~ Rosalie ~

~ Rosalie ~
•Administrator•
•Administrator•

Alice:''You do smell nice, I never noticed before.''

Alice:''It’s been almost a century that Edward’s been alone. Now he’s found you. You can’t see the changes that we see, we who have been with him for so long. Do you think any of us want to look into his eyes for the next hundred years if he loses you?''

Edward:''Don’t be offended, but you seem to be one of those people who just attract accidents like a magnet. So… try not to fall into the ocean or get run over or anything, all right?''

http://www.vanessafans4ever.forumsr.net

5Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Pet Jun 12, 2009 11:54 am

Dora

Dora
•Moderatori•
•Moderatori•

^ti su extra!!!

Meni je definitvno ovaj zarasto za srce

Naposletku me je probudila prigushena svetlost josh jednog obichnog dana.Lezala sam s rukom preko ochiju, iznurena i oshamucena.Neshto, neki san koji sam pokushavala da upamtim, borilo se da mi dopre do svesti.Prostenjala sam i prevrnula se na bok, nadajuci se da ce mi se san vratiti.A onda mi je jucherashnhi dan doshao u svest.
-Oh! - Uspravila sam se u sedeci polozaj tako brzo da mi se u glavi zavrtelo.
-Kosa ti izgleda kao plast sena... ali svidja mi se. - Njegov stalozen glas je dopro sa stolice za ljuljanje u uglu.
-Edvarde!Ostao si! - -obradovala sam se i nesmotreno mu se bacila u krilo preko cele sobe.U tom trenutku misli su mi registrovale postupke i ukochila sam se, zapanjena svojim neobuzdanim odushevljenjem.Pogledala sam ga odozgo uplashivshi se da sam prekorachila pogreshnu granicu.
Ali on se samo nasmejao.

6Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Ned Jun 21, 2009 11:05 pm

P.S.I Love You!

P.S.I Love You!
•Administrator•
•Administrator•

Mostly I dream about being with you forever.
Bella Swan, Twilight, Epilogue, p.498


I love you more than everything else in the world combined. Isn’t that enough?
Bella Swan, Twilight, Epilogue, p.498

AND SO THE LION FELL IN LOVE WITH THE LAMB!

Edward: "Do I dazzle you?"
Bella: "Frequently." (ovaj citat mi je jos drazi od kako sam procitala ceo dogadjaj iz Edwardove perspektive i onu recenicu: "I dazzled her.
My silent heart swelled with a hope more intense than i could ever remember having felt before." Awww....)


B: "...bitten by a radioactive spider?"
E: "You're not even close."
B: "No spiders?"
E: "Nope."
B: "And no radioactivity?"
E: "None."
B: "Dang."
E: "Kryptonite doesn't bother me either"


Bella: "You were right." I moaned, letting my eyes close.
Edward: "I usually am -- but about what in particular this time?"


Alice: "It sounded like you were having Bella for lunch, and we came to see if you would share."


Edward: "If I could dream at all it would be about you." <3


Edward: "I may not be human, but I am a man." (ovaj trenutak je bio jako kjut... ^_^ *hyperventilates* )


Edward:" I don't sleep."


Bella: "And then I carefully sealed away my heart"


onda.. onaj trenutak kad Edward kaze "Breakfast Time" i Bella se uhvati za grlo. xD (ne mogu da se setim kako ide ceo citat)



E: "Besides, friends don't let friends drive drunk."
B: "Drunk?"
E: "You're intoxicated by my very presence."
B: "I can't argue with that..."


Edward: "No coffins, no piled skulls in the corners; I don't even think we have cobwebs . . . what a disappointment this must be for you."

7Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Ned Jun 21, 2009 11:06 pm

P.S.I Love You!

P.S.I Love You!
•Administrator•
•Administrator•

Nikada nisam previse razmisljala o tome kako cu umreti-mada sam proteklih nekoliko meseci imala dovoljno razloga za to-ali sve i da jesam,ne bih to zamisljala ovako.
Gledala sam, ne disuci, preko duge prostorije u tamne oci lovca a on me je ljubazno posmatrao.
Svakako je to dobar nacin da se umre,umesto druge osobe,umesto nekog koga volim.Cak i plemenito.To bi moralo nesto da vredi.
Znala sam da sada uopste ne bih bila suocena sa smrcu da nisam otisla u Forks.Ali ma koliko bila prestravljana nisam mogla da primoram sebe da zazalim zbog te odluke.Kada ti zivot pruzi san koji toliko nadmasuje sva tvoja ocekivanja,nije razumno tugovati kad mu dodje kraj.
Lovac se ljubazno osmehnuo kada je laganim koracima krenuo da me ubije.

8Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Ned Jun 21, 2009 11:06 pm

P.S.I Love You!

P.S.I Love You!
•Administrator•
•Administrator•

Morala sam da prihvatim cinjenicu da vise nikada necu videti Edwarda,da mu vise necu videti lice ni jedan jedini put,bar da tu sliku ponesem sa sobom u prostoriju s ogledalima.Pustila sam talase patnje da me obliju,da neko vreme rade sa mnom sta im je volja.


Ovo je pismo koje Bella pise Edwardu



Edwarde-napisala sam.Ruka mi je drhtala, slova su bila jedva citljiva.

,,Volim te.Tako mi je zao.On drzi moju mamu,pa moram da pokusam.Znam da mi verovatno nece uspeti.Tako mi je strasno, strasno zao.

Ne ljuti se na Alice i Jaspera.Ako uspem da im pobegne to ce biti pravo cudo.Zahvali im se u moje ime.Pogotovu Alice,molim te.

I molim te ,molim te, ne idi za njim.To on i zali,mislim.Ne bih mogla da podnesem da iko vise strada zbog mene,pogotovu ti.Molim te ,to je jedino sto sada mogu da trazim od tebe.
Za mene.
Volim te.Oprosti mi.
Bella




Zavalila sam se ne sediste i prekrstila ruke u krilu.Poznat grad je poceo da promice oko mene,ali nisam gledala kroz prozor.Naterala sam sebe da se smirim.Cvrsto sam odlucila da ne dopustim da je izgubim u ovom trenu sada kada sam uspesno sprovela plan u delo>nije imalo smisla predavati se novom strahu,novoj strepnji.Put mi je bio zacrtan.Sada je samo trebalo da ga sledim.
Tako sam ,umesto da panicim,zazmurila i provela dvadesetominutnu voznju uz Edwarda.
Zamislila sam da sam ostala na aerodromu da docekam edwarda.Docarala sam sebi kako bih stala na prste da mu sto pre vidim lice.Kako bi se brzo i graciozno probio kroz guzvu sto nas razdvaja.A onda bih pretrcala tih poslednjih nekoliko koraka sto nas razdvajaju-neposretna kao i uvek-i nasla se u njegovim mermernim rukama konacno na sigurnom.
Zapitala sam se kuda bismo otisli.Nekuda na sever da bi on mogao da izlazi danju.Ili mozda na neko zabaceno mesto,da opet mozemo zajedno da lezimo na suncu.Zamislila sam ga uz obalu dok mu koza svetluca kao more.Ne bi bilo bitno koliko dugo moramo da se skrivamo.biti zarobljana s njim u hotelskoj sobi bilo bi svojevoljno 7 nebo.
Toliko sam pitanja jos htela da mu postavim.Mogla bih doveka da razgovaram sa njim,da nikad ne zaspim,da se nikad ne udaljavam.
Sada sam tako jasno mogla da mu vidim lice..Gotovo da mu cujem glas.I na trenutak sam,uprkos svom uzasu i beznadju,bila srecna.

9Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Ned Jun 21, 2009 11:07 pm

P.S.I Love You!

P.S.I Love You!
•Administrator•
•Administrator•

Meni se uglavnom svidja sve sto Edward izgovori!!!

10Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Uto Jun 23, 2009 3:25 pm

Dora

Dora
•Moderatori•
•Moderatori•

Edwarde-napisala sam.Ruka mi je drhtala, slova su bila jedva citljiva.

,,Volim te.Tako mi je zao.On drzi moju mamu,pa moram da pokusam.Znam da mi verovatno nece uspeti.Tako mi je strasno, strasno zao.

Ne ljuti se na Alice i Jaspera.Ako uspem da im pobegne to ce biti pravo cudo.Zahvali im se u moje ime.Pogotovu Alice,molim te.

I molim te ,molim te, ne idi za njim.To on i zali,mislim.Ne bih mogla da podnesem da iko vise strada zbog mene,pogotovu ti.Molim te ,to je jedino sto sada mogu da trazim od tebe.
Za mene.
Volim te.Oprosti mi.
Bella

E ovaj deo i ja mnogo volim <3

11Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sub Jul 18, 2009 9:11 pm

~Nikki Reed~

~Nikki Reed~
•Član•
•Član•

E:I hear voices in my head and you think your the freak?

E:and so the linos fells in love with the lamp...

E:What if i m not the superhero?
What if i m the bad guy

E:You better hold on tight spidermonkey!

E:You're sent......
its like a drug to me.
Your like my personal brand of heroin.

12Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Ned Jul 19, 2009 1:26 pm

Dora

Dora
•Moderatori•
•Moderatori•

E:I hear voices in my head and you think your the freak?
Oh da ovaj citat obozavam!komichno x]

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu