•Edward & Bella•
•Dobrodošli na fan-forum prave,najiskrenije i najčistije ljubavi u Sumraku.•
•Saznaj svakakve novosti o tvojim omiljenim likovima•
•Skidaj najnovije slike•
•Srećni praznici uz Sumrak&administraciju!•

•Welcome to the fan-forum about the biggest,real,pure love in Twilight•
•Now all news about your favouirte acotrs•
•Find new photos•
•Enoy in a Christmas with Twilight&administration!•

Join the forum, it's quick and easy

•Edward & Bella•
•Dobrodošli na fan-forum prave,najiskrenije i najčistije ljubavi u Sumraku.•
•Saznaj svakakve novosti o tvojim omiljenim likovima•
•Skidaj najnovije slike•
•Srećni praznici uz Sumrak&administraciju!•

•Welcome to the fan-forum about the biggest,real,pure love in Twilight•
•Now all news about your favouirte acotrs•
•Find new photos•
•Enoy in a Christmas with Twilight&administration!•
•Edward & Bella•
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
•Edward & Bella•

•Najcistija,najiskrenija vampirska ljubav u Twilight-u•


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!!

+3
~ Rosalie ~
~Nikki Reed~
Ja_sam_mala_ludaca
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Čet Jul 23, 2009 3:47 pm

Ja_sam_mala_ludaca

Ja_sam_mala_ludaca
•Dizajner•
•Dizajner•

naprawljena je kopija owog foruma , widite :

http://nikkireed.heavenforum.org/forum.htm

ista je slika na logou!

Sta da radimo?Da sam ja na mestu glawnih admina,owo nikada ne bih dozwolila jer je bruka i sramota!Htela sam da im naprawim look da bude drugaciji od owog,ali su oni naprawili swoj sa slikom koja je isto na owom logou!

Look pre owog je bio look koji su uzeli sa oficijalnog sajta Nikki Reed,tako da was ne cudi sto samo kopiraju!


ne zelim im lose,pogotowo ne mojoj bb Nadji ali ono je stwarno un/fair.Ja sam im naprawila 2 logoa i oni u to samo fuljnuli u stranu!!!!!!

2Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Čet Jul 23, 2009 9:19 pm

~Nikki Reed~

~Nikki Reed~
•Član•
•Član•

nemogu da werujem.........
ja sam na tom forumu regowana....
i cula sam za tu stwar za logoe...
ali nisam znala da isti.....
pa ni ja ne bi owo dozwolila.....
a super si logo-e naprawila......
moramo nesto da uradimo.....
ili ce ukrasti jos neku ideju....

3Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Pet Jul 24, 2009 1:32 am

~ Rosalie ~

~ Rosalie ~
•Administrator•
•Administrator•

ex pa ovo stvarno nije fer...
videcemo sa ostalim adminima sta da uradimo

http://www.vanessafans4ever.forumsr.net

4Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Pet Jul 24, 2009 12:18 pm

Ja_sam_mala_ludaca

Ja_sam_mala_ludaca
•Dizajner•
•Dizajner•

Naprawicu JA nowi look i to odmah!!!

idem da otworim PS.Widece oni.pustite me da naprawim jedan bolji.Bice EXTRA,obecawam!

5Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Pet Jul 24, 2009 3:31 pm

Dora

Dora
•Moderatori•
•Moderatori•

Pa uopshte im look nije kao nash...

6Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Pet Jul 24, 2009 3:39 pm

~Nikki Reed~

~Nikki Reed~
•Član•
•Član•

nije totalno isti...
ali je slika na logu ista...

7Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Pet Jul 24, 2009 4:51 pm

Ja_sam_mala_ludaca

Ja_sam_mala_ludaca
•Dizajner•
•Dizajner•

Pa da,ista slika....prewise slicno zar ne......prawim nowi look

8Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Ned Jul 26, 2009 6:22 pm

*TeA*

*TeA*
•Dizajner•
•Dizajner•

Prvo ovo je lazna uzbuna...i nikome ne moze da se zabrani da ima slicnu sliku... ljudi sta vam je...nema ni S od slicnog...nase je potpuno drugacije...ne preterujte ovo je obicna lazna uzbuna...a i KStew ako smo se nesto dog onda to postuj: jedan look pravis ti, jedan ja... ti si ovaj pravila pa je sada red na mene...ali mislim da nema potrebe da se pravi novi jer je jos rano a ovo nimalo nije slicno???

9Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Ned Jul 26, 2009 9:46 pm

NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY

NiCkY*LiViNg in A fAnTaSY
•Član•
•Član•

reg sam se ovde... Glupo je uopste sto su pravili ovaj forum s obzirom na to da vec postoji jedan o Nikki (ovaj)...
Ostalo necu da komentarisem ne znam o cemu se radi...

http://robertpattinsonsrb.forumotion.com/forum.htm

10Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Pon Jul 27, 2009 7:27 pm

Dora

Dora
•Moderatori•
•Moderatori•

Heh
Nema svadje!
Ali ja stvarno ne vidim slichnost ova dva foruma *osim shto su oba o Nikki xD*

11Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Pon Jul 27, 2009 11:47 pm

*TeA*

*TeA*
•Dizajner•
•Dizajner•

takodje...pa ko se svadja??? nema potrebe da menjamo look ovaj nam je lep... Very Happy

P.S. ako si mislila na mene sto se tice svadje...zao mi je ako je tako izgledalo ali nije stvarno... lol!

12Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Uto Jul 28, 2009 12:02 am

Ja_sam_mala_ludaca

Ja_sam_mala_ludaca
•Dizajner•
•Dizajner•

dobro,radite sta hocete,ja cu lepo da odem sa foruma a wi widte sta cete!!!!!!!

Z-B-O-G-O-M- !!!!!!

13Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Uto Jul 28, 2009 10:43 pm

*TeA*

*TeA*
•Dizajner•
•Dizajner•

Ja_sam_mala_ludaca ::dobro,radite sta hocete,ja cu lepo da odem sa foruma a wi widte sta cete!!!!!!!

Z-B-O-G-O-M- !!!!!!


ne razumem na sta si mislila sa tim tvojim nadmenim "radite sta hocete"...devojko ne mozes uvek da se duris kada nesto nije po tvom i da nas tako ucenjujes...ponasas se kao razmazeno dete...takvim nadmenim stavom nista neces postici...ali sto se mene tice ako ti je to zelja ja se necu protiviti!!!

14Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Sre Jul 29, 2009 3:05 pm

~ Rosalie ~

~ Rosalie ~
•Administrator•
•Administrator•

Ok ovo ce prerasti u svdju a mi to nezelimo zato cu lockovati ovu temu

http://www.vanessafans4ever.forumsr.net

15Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Sre Jul 29, 2009 7:34 pm

*TeA*

*TeA*
•Dizajner•
•Dizajner•

nece...ne brini...nema razloga za to ako se devojka smiri i prestane ovde da ucenjuje ceo forum...ali u svakom slucaju lockuj temu...tako je najbolje!!! Very Happy

16Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Kopija owog foruma!!!!!!!!!!!!!!!!! Pet Jul 31, 2009 8:47 pm

TinKa*

TinKa*
•Administrator•
•Administrator•

OWAKO...Nemaaaaa swadjana JASNO!!!!!
Ja ne widim da je logo isti mozhda je bio pre dok sam bila na moru ali sada nema...Btw nemojte to da was wredja ako nas kopiraju jer nikada zbog kopija nece uspeti da bude extra kao mi...Daj Kaca jbt what is WRONG with YOU??? PLS nemoj da idesh niko ne zheli da odesh...

I SADA TEK LOCK!!!!!!

https://helpmotion.forumotion.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu